5.10.2016 celodenní výlet, 2.třída Ekocentrum Čapí hnízdo

Aktuality / 5.10.2016 celodenní výlet, 2.třída Ekocentrum Čapí hnízdo

5.10.2016 celodenní výlet, 2.třída Ekocentrum Čapí hnízdo

Prázdniny jsou fuč a my jsme už zpátky ve škole. Počasí to ještě nevzdalo a slunce svítí stále, jako o prázdninách. A tak pojedeme na výlet, na celý den. Děti ze 2. třídy vyrazí 5.10. do Ekocentra Čapí hnízdo. Areál se nachází u Olbramovic na Benešovsku. Děti zde uvidí expozici handicapovaných zvířat, setkají se tváří v tvář s různými hospodářskými zvířaty. Také je zde pro zdatnější naučná stezka kolem revitalizovaného potoka se pstruhy. Na zvídavé otázky dětí odpoví pracovníci Čapího hnízda. Určitě je čeká den plný překvapení a dobrodružství. Bližší informace na třídě.

 


Publikováno: 28. 9. 2016 Autor: Monika Jizbová Sekce: Aktuality