Spolek rodičů

Vítáme vás ve Spolku rodičů Zvonička!

Tím, že jste si vybrali tuto školku, vybrali jste si zároveň i nás, Spolek rodičů Zvonička. Jako rodiče se totiž automaticky stáváte členem Spolku. Na začátku školního roku vás požádáme o příspěvek tisíc korun na každé dítě, které ve školce máte. Všechny příspěvky využíváme ku prospěchu našich dětí a školky. QR kód pro rychlou platbu najdete níže.

K čemu Spolek slouží?

Spolek má dva primární cíle:

1. Hradit či přispívat na aktivity, které pro děti zařizuje školka.
2. Ulevit vedení a personálu od časově náročných úkolů (jako kupování a balení dárků pro děti k Vánocům) či administrativy spojené s evidencí uhrazených příspěvků.

Díky tomu se mohou paní učitelky soustředit se na to, co je opravdu důležité – na naše děti. O to se bez nároku na jakýkoliv honorář stará Výbor Spolku složený z dobrovolníků z řad rodičů.

Co za tu tisícovku získá vaše dítě?

Ve školním roce 2022/23 například děti díky příspěvkům rodičů zažily či dostaly:

• mobilní planetárium
  • 10 divadelních představení divadélka Koloběžka
  • lampionový průvod s hledáním pokladu
  • balíček s Mikulášskou nadílkou
  • knížku k Vánocům
  • 5 vzdělávacích programů (Sokolník s dravci a sovami, Filharmoniště, Včelař, Nechci kazy, Dopravní hřiště)
  • dárek ke Dni dětí
  • předškolní děti dostaly dárky na rozloučenou
  • výlety

Jak můžete ještě přispět a to klidně hned?

Při nakupování online nakupujte přes Givt.cz – vás to nebude stát ani korunu navíc, ale my jako Spolek získáme určité procento z platby. Například loni jsme takto získali několik tisíc korun. Jak na to?

• Na stránce givt.cz najděte eshop, na kterém chcete nakupovat. Je jich tam přes 1200.
  • Do pole, komu přispíváte, napište Spolek rodičů Zvonička.
  • A dál s nákupem pokračujte tak, jak jste zvyklí.

Případně si můžete nainstalovat givt pomocníka a nakupovat přímo na eshopech. Nakupovat se dá i anonymně, takže není potřeba se nikam registrovat.

Sledujte nás i na Facebooku

Abyste byli v obraze, co se ve Spolku a v třídách děje, přidejte se do facebookové skupiny Spolek rodičů Zvonička.

Těšíme se na vás!
Spolek rodičů Zvonička

Spolek rodičů Zvonička je samostatným právním subjektem a členy Spolku jsou především rodiče dětí navštěvujících naši mateřskou školu. Stanovy schválené dne 3.6.2021 Městským soudem v Praze jsou zde. Číslo transparentního účtu Spolku je 2401899693/2010 a pohyby na něm si můžete prohlédnout na webu. QR kód pro platbu na účet (do poznámky, prosím, napište jméno a třídu dítěte)