Aktuality (důležité informace)

• Milí rodiče, po celý příští týden lyžařského výcviku, od 30.1 do 3.2. 2023, budou děti v odpoledních hodinách sloučené v jedné třídě. Sledujte prosím denní aktuální informace na hlavní nástěnce.
  • V pátek 3.2.2023 jsou pololetní prázdniny, prosíme o nahlášení učitelce ve svých třídách, zda bude vaše  dítě přítomno ve školce.
  • NOVÁ PŘÍPRAVKA V MŠ NA NEDVĚDOVĚ NÁM. OD 7. ÚNORA 2023.         Více

Vážení rodiče,

vzhledem k stávající platné legislativě musela naše mateřská škola s okamžitou platností změnit stávající školní řád. Jednalo se o více změn, které od jeho aktualizace v srpnu 2021 nastaly. Přednostně bylo potřeba vyřešit odstupy mezi jednotlivými jídly tak, abychom dodrželi tři hodiny, což byl poslední a velmi vážný důvod pro změnu našeho denního režimu. Jedná se o faktory, které jsou v hledáčku různých kontrol, proto jsme je museli řešit ihned. Přesto se domníváme, že tuto vážnost pochopíte a nebudou pro vás všechny nastalé změny nikterak zásadní.

Vzhledem k tomu, že se jedná i o posun ranního příchodu o 15 minut, do 15.11. budeme tolerovat, pokud se Vám nepodaří přijít na 8:15, kdy se nově bude škola uzavírat a začínat ranní program. ČŠI krom jiného doporučuje i ten fakt, aby se děti po ranním příchodu v klidu rozkoukaly a stačily si i volně pohrát, bez řízených aktivit. Krom toho postupně lehce změníme i způsob odpočinku po obědě, což v nejbližší době zjistíte v dokumentu Den v mateřské škole. Bude aktualizován zvlášť pro 5. třídu a pro hlavní budovu, stejně jako je již nyní aktualizován Školní řád.

Více v přiloženém dopise. zde

Děkujeme vám za spolupráci. Děláme to pro vaše děti.

Za kolektiv MŠ

Bc. Veronika Vaněčková, DiS.

ředitelka