Aktuality (důležité informace)

Usnesení 5R-146/2024 ze dne 13. 3. 2024 ke stanovení měsíční úplaty v MŠ, ŠD a ŠK pro šk. rok 2024-2025.

Děkujeme p. Richterovi, tatínkovi Adélky ze 2.třídy, za odvoz vyřazeného nábytku.

Dotazník studentky – žádost o pomoc v souvislosti s absolventskou prací na téma: Závislost na on-line technologiích u dětí předškolního věku. Najdete na odkazu https://docs.google.com/…ink Dobrovolně k vyplnění.

Zápis do 1. tříd ZŠ Nedvědovo náměstí.

Vážení rodiče, oslovili nás kolegové z oddělení Územního rozvoje s následující žádostí. Pomozte prosím dozvědět se více o tom, jak žáci a rodiče žijící v okolí využívají a vnímají přírodně-rekreační území obklopující Kavčí hory. Prosíme rodiče o vyplnění této ankety:   https://www.praha4.cz/ANKETA-Jaka-by-mela-byt-budoucnost-prirodniho-pasu-kolem-Kavcich-hor.html .

Vážení rodiče, kdo bude mít zájem o potvrzení slevy na daních, budeme jej vydávat na Vašich třídách oproti podpisu. Předpokládáme počínaje dnem 25.1.2024.

Moc děkujeme tatínkovi Adélky panu Richterovi z 2. třídy a dalším dvoum anonymním dárcům, za přinesení hygienických potřeb do předvánoční sbírky potřebných věcí pro Dětské centrum Thomayerovy nemocnice.

Vážení rodiče, na horní brance je nově nainstalována klapka, která slouží k zabezpečení branky. Při průchodu je potřeba klapku nadzvednout za přidělaný drát. Zároveň Vás prosíme o její důsledné zavírání. Děkujeme za spolupráci.

UNICEF a GHMP Vás srdečně zvou na oslavu Světového dne dětí. Akce bude probíhat po celý den, přijít a odejít lze kdykoliv mimo 16:30–17:30, kdy bude probíhat uzavřená debata. Vstupné na akci je zdarma. Více informací v pozvánce a v avízu v příloze.

Tradiční předvánoční sbírka potřebných věcí pro Dětské centrum Thomayerovy nemocnice.

Informativní schůzka rodičů se koná ve středu 22.11.2023 od 16:30 ve 2. třídě.

Odborná konference určená pro pedagogy a rodiče předškolních dětí.    Pozvánka na konferenci.

Schůzka pro rodiče dětí, kteří pojedou na ŠvP do Čestic v termínu od 3.11 do 10.11. 2023, se koná v pondělí 30.10 2023 od 16:30 ve 4. třídě rybiček.

Puntíky aneb potkáme se na Pankrácké pláni 25. října 2023.

Pozvánka na den ukrajinské kuchyně v KC Novodvorská dne 15.10.2023.

Usnesení k přerušení provozu v MŠ ve dnech 23.12. 2023 – 2.1. 2024.

Číslo účtu je: 19-63970389/0800.

Cena pro 1 dítě je 3475,- Kč.

Cena pro 1 dítě s OŠD je 3580,- Kč.

Změna je v tom, že jako škola musíme zaplatit fakturu najednou a není již možné oproti minulým rokům posílat dílčí částky za jednotlivé dítě přímo na ŠvP.  Pokud by někdo z přihlášených nezaplatil, pak by se cena mírně zvýšila, ale to nemůžeme vědět nyní.

HRAVÉ LYŽOVÁNÍ - Výjezdový lyžarský kurz pro PŘEDŠKOLÁKY. Více zde.

Poslední srpnový den bude patřit akci Rozloučení s létem.