Prázdninový provoz

Prázdninový provoz v mateřských školách v období červenec a srpen 2017

„Letní provoz vybraných mateřských škol organizuje naše městská část již tradičně,“ uvedl radní pro oblast školství a mládež Jaroslav Míth (ODS). „Zajištění prázdninového provozu vychází z potřeb rodičů, které jsme zaznamenali v předchozích letech. Víme, že umístit děti na celou dobu prázdnin bývá mnohdy problematické".

Vážení rodiče, jedná se o nadstandardní službu, která by měla být využívána pouze v naléhavých případech. Je určena zejména pro děti obou zaměstnaných rodičů.

Hlásit na prázdninový provoz se můžete písemně v příslušných třídách do 29. 5. 2017. Na žádosti bude jméno dítěte, konkrétní termín, na kdy dítě potřebujete přihlásit, datum a podpis. Nezapomeňte, že přihlásit dítě musíte i na dobu, kdy je v provozu naše mateřská škola, t.j. 28.8. - 1.9.2017.

Pro naši MŠ je určena oblast mateřských škol ( viz. tabulka níže ), kde v červenci od 3.7. do 28.7. je možné přihlašovat děti do MŠ Kaplická a v srpnu od 31.7. do 25.8. je určena MŠ Fillova.

Od 28.8. do 1.9. je provoz ve všech mateřských školách, tzn. i u nás Na Zvoničce. Děti z Nedvědova náměstí budou chodit Na Zvoničku.