Prázdninový provoz

Prázdninový provoz v mateřských školách v období červenec a srpen 2018

„Letní provoz vybraných mateřských škol organizuje naše městská část již tradičně,“ uvedl radní pro oblast školství a mládež Jaroslav Míth (ODS). „Zajištění prázdninového provozu vychází z potřeb rodičů, které jsme zaznamenali v předchozích letech. Víme, že umístit děti na celou dobu prázdnin bývá mnohdy problematické".

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení rodiče, jedná se o nadstandardní službu, která by měla být využívána pouze v naléhavých případech. Je určena zejména pro děti obou zaměstnaných rodičů.

Hlásit na prázdninový provoz se můžete písemně v příslušných třídách do 28. 5. 2018. Na žádosti bude jméno dítěte, konkrétní termín, na kdy dítě potřebujete přihlásit, datum a podpis. Nezapomeňte, že přihlásit dítě musíte i na dobu, kdy je v provozu naše mateřská škola, t.j. 27.8. - 31.8.2018.

Od 27.8. do 31.8. je provoz ve všech mateřských školách, tzn. i u nás Na Zvoničce. Děti z Nedvědova náměstí budou chodit Na Zvoničku.